WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

 

Współpraca ze sprawdzonymi partnerami to podstawa płynności finansowej firmy. Czasem jednak zdarza się, że klient nie zapłaci, z różnych powodów.

W sprawach windykacyjnych kładziemy nacisk przede wszystkim na mediacje i negocjacje. Chcemy rozwiązać Państwa kłopoty finansowe na etapie polubownym. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy, ponieważ dłużnikowi dajemy szansę, by mógł spłacić swoje zobowiązania na satysfakcjonujących obie strony warunkach.

Dokładamy starań, by kontakt dłużnika z pracownikami naszej firmy przebiegał w przyjaznej atmosferze i skutkował porozumieniem. Negocjacje z nami to lepsze rozwiązanie niż celowe unikanie kontaktu, które skutkuje wizytą bezpośrednią naszych windykatorów terenowych oraz skierowaniem sprawy do sądu i komornika. Dla dłużnika oznacza to, że jego dług zostanie powiększony o dodatkowe koszty postępowania sądowego i będzie egzekwowany przez komornika.

Niezależnie od skali działania jesteśmy tutaj, aby pomóc Państwu w efektywnej i skutecznej windykacji.
Wspólnie ustalamy zakres współpracy – od wysłania pisemnego upomnienia do podjęcia kroków prawnych. To Państwa działalność jest dla nas priorytetem i dlatego wdrażamy strategie windykacyjne, które odpowiadają potrzebom w zakresie zarządzania zdolnością kredytową, płynnością finansową i odzyskaniem należnej zapłaty.
Zlecenie windykacji zewnętrznej firmie windykacyjnej przynosi lepsze rezultaty, niż próby samodzielnego odzyskiwania należności. Nasze działania sprawiają, że u dłużnika zwiększa się świadomość nieuchronności poniesienia konsekwencji swojego postępowania.
Proponujemy, w zależności od rozwoju i czasu wydarzeń: